Sarek Svart
kr 71,895
Slut i lager
Beskrivning
Sarek är badkaret för er som gillar att umgås. Med sina 6 platser, varav två för liggande, finns det plats för både familj och vänner. 31 munstycken ser till att alla badande får skön massage. Ett bad i mellanprisklassen som ger mycket för pengarna!
OBS! Slut i lager.
| Mått: | 2000 x 2000 x 950 mm |
|---|---|
| Sittkapacitet: | 6 sittplatser varav 2 liggplatser |
| Vattenkapacitet: | 1600 liter |
| Vikt: | 300 kg |
| Elektriska krav: | 380 V / 50 Hz |
| Kontrollsystem: | In.Ye-3 + k500 display |
| Värmeaggregat: | Gecko 3 kW |
| Pumpar: | 1 st Vattenpump 3hp 1 st Cirkulationspump 0.25 hp |
| Munstycken: | 31 st RD munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Vattenfall: | 1 st belyst |
| Filtreringssytem: | Elementfiltrering |
| Ozonrening: | Ja, XL60 |
| Belysning: | Reflekterande LED LED slinga i vattenlinjen |
| Nackkuddar: | 3 st |
| Akrylbeläggning: | Lucite |
| Ytterbeklädnad: | Ash Grey |
| Isolering | 3 skikt + Luftspalt |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Sarek Svart” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.