Fjorden vit
kr 99,000
Beskrivning
Fjorden har två sköna ligglounger och är som gjort för en bad-date på
tu man hand. Kanske med välkyld, bubblande dryck och levande ljus på badkarskanten. Fjordens stämningsskapande vattenfall förhöjer upplevelsen. Eller så bjuder du in ett större sällskap som sitter tillsammans.
Extremt låg energiförbrukning! Läs mer här >
| Akrylbeläggning: | Lucite |
|---|---|
| Ytterbeklädnad: | Black Oak (standard) |
| Färg insida: | vit |
| Lock: | Extra tjock termolock |
| Mått: | 2150 x 2150 x 970 mm |
| Antal platser: | 6 platser varav 2 ligglounger |
| Vattenkapacitet: | 1365 liter |
| Vikt: | 330 kg |
| Elektriska krav: | 380V / 50 HZ |
| Kontrollsystem: | Gecko In.Ye-5 + K500 färgdisplay |
| Värmeaggregat: | 4 kW |
| Pumpar: | 1 st Jetpump Gecko 1 st Silent Stream pump 1 st Cirkulationspump Gecko |
| Munstycken totalt: | 67 st Rostfria munstycken |
| Vattenfall: | 1 st |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| Smart Cleaning Jet: | Ja |
| UV-rening: | Ja |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Blue Connect: | Tillval möjligt |
| LED extra ljuspaket: | Ingår |
| AUDIO-system: | Tillval möjligt |
| Nackkuddar: | 3 st |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Fjorden vit” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.