Forsen Copper
kr 109,900
Beskrivning
Forsen är en plats för gemenskap. En plats som erbjuder extra allt. Dubbla jetpumpar skapar bubblor och strömmar som omsluter din kropp totalt och därmed ger ljuvlig vattenterapi. Kompletterar du sen med extrautrustning i form av skönt ljud via vårt kraftfulla audiosystem eller ett stämningsfullt led-ljuspaket, så får du verkligen ett spa de luxe.
| Akrylbeläggning: | Lucite |
|---|---|
| Ytterbeklädnad: | Black Oak (standard) |
| Färg insida: | Copper |
| Lock: | Extra tjockt termolock |
| Mått: | 2300 x 2300 x 970 mm |
| Antal platser: | 8 platser |
| Vattenkapacitet: | 1650 liter |
| Vikt: | 400 kg |
| Elektriska krav: | 380V / 50 HZ |
| Kontrollsystem: | Gecko In.Ye-5 + K800 färgdisplay |
| Värmeaggregat: | 4 kW |
| Pumpar: | 2 st Jetpump Gecko 1 st Silent stream pump 1 st Cirkulationspump |
| Munstycken totalt: | 63 st rostfria munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| Smart Cleaning Jet: | Ja |
| UV-rening: | Ja |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Blue Connect: | Tillval möjligt |
| LED extra ljuspaket: | Ingår |
| AUDIO-system: | Tillval möjligt |
| Nackkuddar: | 4 st |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Forsen Copper” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.