Källan Vit
kr 99,900
Beskrivning
Med enbart sittplatser och framförallt fyra sköna VIP-platser i hörnen, är
Källan är det perfekta stället när du vill kombinera avkoppling och umgänge.
Skönt tillbakalutad mot nackkudden med det varma vattnet virvlande runt kroppen, skapas de bästa förutsättningarna för både stimulerande samtal och rogivande tystna
| Akrylbeläggning: | Lucite |
|---|---|
| Ytterbeklädnad: | Black Oak (Standard) |
| Färg insida: | Snow White (standard). Pearl Shadow. |
| Lock: | Extra tjockt termolock |
| Mått: | 2150 x 2150 x 970 mm |
| Antal platser: | 7 platser |
| Vattenkapacitet: | 1365 liter |
| Vikt: | 330 kg |
| Elektriska krav: | 380V / 50 HZ |
| Kontrollsystem: | Gecko In.Ye-5 + K500 färgdisplay |
| Värmeaggregat: | 4 kW |
| Pumpar: | 1 st Jetpump Gecko 1 st Silent Stream pump 1 st Cirkulationspump Gecko |
| Munstycken totalt: | 56 st rostfria munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| Smart Cleaning Jet: | Ja |
| UV-rening: | Ja |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Blue Connect: | Tillval möjligt |
| LED extra ljuspaket: | Ingår |
| AUDIO-system: | Tillval möjligt |
| Nackkuddar: | 4 st |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Källan Vit” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.