Oden Vit
kr 97,900
Beskrivning
Oden är vårt flaggskepp när det kommer till spabad från Nordpool. Med hela 57 kraftfulla munstycken samt en nästintill ljudlös pump har alla badande garanterat skön massage med en ljudvolym som gör att ni kan viska till varandra i badet. 7 platser varav 2 ligglounger.
| Mått: | 2300 x 2300 x 970 mm |
|---|---|
| Sittkapacitet: | 7 sittplatser varav 2 liggplatser |
| Vikt: | 450 kg |
| Elektriska krav: | 380 V / 50 Hz |
| Kontrollsystem: | In.Ye-3 + k500 display |
| Värmeaggregat: | Gecko 3 kW |
| Pumpar: | 2 st Vattenpump 3hp 1 st Cirkulationspump 0.25 hp |
| Munstycken: | 57 st RD munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Vattenfall: | 1 st belyst |
| Filtreringssytem: | Elementfiltrering |
| Ozonrening: | Ja, XL60 |
| Belysning: | Reflekterande LED LED slinga i vattenlinjen |
| Nackkuddar: | 4 st |
| Akrylbeläggning: | Lucite |
| Ytterbeklädnad: | Ash Grey |
| Isolering | 3 skikt + Luftspalt |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Oden Vit” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.