Dallas XL
kr 97,900
Beskrivning
Extra rymliga Dallas XL har alla sköna funktioner som Dallas, men extra rum för ett par glada badare till. Här kan man bjuda in både farmor och farfar till ett dopp i det blå! Välisolerat lock och fullskummad konstruktion, anpassat för det nordiska klimat. Trappa ingår i priset.
| Mått: | ⌀: 2310 H: 970 mm |
|---|---|
| Sittkapacitet: | 6 platser |
| Vattenkapacitet: | 1600 liter |
| Vikt: | 350 kg |
| Elektriska krav: | 380 V / 50 Hz |
| Kontrollsystem: | Gecko In.Ye-5 + K500 display |
| Värmeaggregat: | Gecko 4 kW |
| Pumpar: | 1 st Vattenpumpar 3hk 1 st Silent Stream pump 1 st Cirkulationspump Gecko 0.35hk |
| Munstycken: | 33 st rostfria munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| UV-rening: | Ja |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Akrylbeläggning: | Lucite |
| Ytterbeklädnad: | Grå utsida |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Dallas XL” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.