Dallas
kr 87,900
Beskrivning
Runda badet Dallas blir mittpunkten i familjehänget. Gott om plats och fyllt med sköna funktioner och 33 masserande munstycken. Ett välisolerat lock och fullskummad konstruktion gör Dallas väl anpassat för de nordiska klimatet. Trappa ingår i priset.
| Mått: | ⌀: 2080 H: 970 mm |
|---|---|
| Sittkapacitet: | 6 platser |
| Vattenkapacitet: | 1300 liter |
| Vikt: | 300 kg |
| Elektriska krav: | 380 V / 50 Hz |
| Kontrollsystem: | Gecko In.Ye-5 + K500 display |
| Värmeaggregat: | Gecko 4 kW |
| Pumpar: | 1 st Vattenpumpar 3hk 1 st Silent Stream pump 1 st Cirkulationspump Gecko 0.35hk |
| Munstycken: | 33 st rostfria munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| UV-rening: | Ja |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Akrylbeläggning: | Lucite |
| Ytterbeklädnad: | Grå utsida |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Dallas” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.