Denver Svart
kr 96,895
Beskrivning
Denver har två sköna ligglounger, och dessutom både vattenfall och ett stämningshöjande LED-ljus. Här njuter du till fullo med nära och kära. Ett kvalitetsbadkar som precis som våra andra bad har ett extra välisolerat lock. Kyl drycken, duka upp tilltugget bredvid, och sjunk ned i vattnet.
Extremt låg energiförbrukning! Läs mer här >
| Mått: | 2150 x 2150 x 970 mm |
|---|---|
| Sittkapacitet: | 6 sittplatser varav 2 liggplatser |
| Vattenkapacitet: | 1365 liter |
| Vikt: | 331 kg |
| Elektriska krav: | 380 V / 50 Hz |
| Kontrollsystem: | In.Ye-5 + k500 display |
| Värmeaggregat: | Gecko 4 kW |
| Pumpar: | 1 st Vattenpump 3hk 1 st Silent Stream pump 1 st Cirkulationspump Gecko 0.35hk |
| Munstycken: | 47 st rostfria munstycken |
| Vattenomkastare: | Ja |
| Luftomkastare: | Ja |
| Reningssystem: | Helautomatiskt |
| UV-rening: | Ja |
| Audio-system: | Tillval möjligt |
| LED extra ljuspaket: | Ingår |
| Undervattenljus, LED: | 1 st |
| Nackkuddar: | 3 st |
| Akrylbeläggning: | Lucite |
| Ytterbeklädnad: | Grå utsida |
Recensioner (0)
Bli först med att recensera ”Denver Svart” Avbryt svar
Dokument
No PDF available

Recensioner
Det finns inga recensioner än.